Центр діагностики лікування і реабілітації тварин
Будні з 10-00 до 17-00
Клініка на мапі
ua
м. Дніпропетровськ, вул. Теплична 27-с
Довідник захворювань

Шкірне захворювання у німецької вівчарки

 • Едуард Іванович 05.10.2016
  Доброго дня! Мене звуть Едуард Іванович. Я господар собаки - німецька вівчарка на прізвисько Джим. Йому 9 років. Він живе у вольєрі в Підгородньому з моїми батьками. За останні два-три місяці у нього на задній частині з'явилося якесь шкірне захворювання, рани, шерсть випадає. Батьки викликали якогось "" "" ветлікаря "" "" з Підгороднього, він робив якісь уколи (які не знаю) рани гоїлися, а потім через час знову з'являлися. Зараз рани пішли по спині. Тому я і звертаюся до вас як фахівцям. Допоможіть вилікувати. Фото ран додаю. Скажіть, що мені можна зараз зробити, може порадите ніж лікувати? На прийом я запишуся, як тільки зможу я приїду з Джимом. велике спасибі
  Відповідь:

  Едуард Іванович, за даними фото видно, що собака страждає системним алергічним процесом. Помітна лупа, що найчастіше (але не завжди) говорить про харчову непереносимість.

  Щоб я могла дати Вам достовірну відповідь і призначити адекватне лікування, необхідно виключити демодекоз (за допомогою взяття зіскрібка).
  До огляду дерматолога рекомендую Вам перевести на виключає дієту: яловичі продукти і субпродукти + каша (Янева або гречана) і нічого іншого в їжу не давати !!

  Медикаментозне лікування можливе виписати тільки після проведення відповідної діагностики (зіскрібка) і огляду лікарем. Без діагностики та огляду виписувати призначення - вкрай непрофесійно.

  « Повернутися до списку запитань
Записатися на прийом
Розклад фахівців
Рейтинг страницы 5 на основании 0 голосов
Замовити зворотній дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом
Клініка на мапі
Розклад роботи фахівців
Червень
Фахівець 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Батюшинський А.Н. * * * * * * * * * * * * * * * * *
Серых Е.Ю. * * * * * * * * * * * *
Бондаренко М. Ю. * * * * * * * * * * * * * *
Рудь А.А. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Глушкевич Эдуард * * * * *
* * * * * * * * * * * * * *
* * * * * *
* *