Центр діагностики лікування і реабілітації тварин
Будні з 10-00 до 17-00
Клініка на мапі
ua
м. Дніпропетровськ, вул. Теплична 27-с
Довідник захворювань

Покашлювання вранці у німецького карликового шпіца

 • Олена 20.02.2017
  Здрастуйте, у моєї собачки німецький карликовий шпіц з 20 січня почалося покашлювання вранці, коли спить, чутно як важко дихає, наш ветеренар (живемо в смт, вет коінік хороших немає) послухав оглянув і сказав, що це бронхотрахеіт, приписав бісептол 120 1 \ 2 табл 2 рази на день. Під час лікування на нас ще пізно ввечері на прогулянці напала собака, моя красуня сильно злякалася, навіть мову собі сама прокусіла.Др.травм, слава Богу-не було при цьому .Пропів 7 днів бісептол, хрипи не втекли, ранковий кашель тоже.Пріпісалі азитроміцин 125 1 \ 4 частини 1 раз в день.На другий день прийому у собаки закочувалися очі, лапи звело, відпоювали водою, масіровать, слава Богу все пройшло, третій день давати антибіотик не стала, дала білий актів.уноль, щоб інтоксикацію сіяти + лактобіфід, Аміновен 2 мл підшкірно в холку.Но після прийому цього антибіотика всю ніч дихала дуже важко я сиділа і всю ніч прислухалася до дихання. Знову пішли до ВЕТЕРЕНАР, послухав, сказав є не велика аритмія, порадив зробити ЕКГ і прогнати глистів повторно.Подскажіте роблять у Вас в клініці ЕКГ серця, ціна цієї послуги і коли можна (бажано скоріше) приїхати на прийом? Дуже переживаю за свою дитину! Заздалегідь дякую за ответ.Да, апетит у нас в нормі, відхилень у поведінці не бачу крім частого дихання і кашлю вранці.
  Відповідь:

  Привіт Олена, грунтуючись на тому описі, яке Ви надали, можна з великою часткою ймовірності рекомендувати:

  1. Зробити собаці рентген грудної клітини.
  2. УЗД серця .

  У цієї породи собак найбільш частою патологією є ендокардіоз мітрального клапана, і як наслідок - набряклі явища в легенях.

  Дані ЕКГ не дають можливість виключити дану патологію. Достовірність постановки діагнозу, заснована на обстеженні ЕКГ, в даному випадку, не достатньо висока.

  Резюмуючи вище вказане, рекомендую Вам пройти повне кардіологічне обстеження з включенням в нього рентген і УЗД діагностики. Ви можете пройти діагностику в зручній для Вас клініці або у нас за попереднім записом.

  « Повернутися до списку запитань
Записатися на прийом
Розклад фахівців
Рейтинг страницы 5 на основании 0 голосов
Замовити зворотній дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом
Клініка на мапі
Розклад роботи фахівців
Березень
Фахівець 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Батюшинський А.Н. * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Серых Е.Ю. * * * * * * * * * * * * *
Бондаренко М. Ю. * * * * * * * * * * * * * *
Рудь А.А. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Глушкевич Эдуард * * * * *
* * * * * * * * * * * * * *
* * * * * *
* *